Member login

Earth Association for Regression Therapy

Main Page- Czech

Sdružení pro regresní terapii EARTh

Sdružení pro regresní terapii EARTh (Earth Association for Regression Therapy) je mezinárodní organizace, která podporuje profesionalizaci v regresní terapii.

Regresní terapie je také známá jako regresní terapie minulých životů nebo transpersonální regresní terapie.

Pro terapeuty nabízíme síť vášnivých profesionálních a kvalifikovaných terapeutů a trenérů. Pořádáme každoroční konference, školení a pokročilá školení, pracovní výměny, nabízíme videozáznamy, vzdělávací a informační webináře, diskusní fóra pro členy, výzkum, časopis IRT a články, jejichž cílem je udržet jejich dovednosti v souladu s nejnovějším vývojem regresní terapie.

Pro klienty a každého, kdo má zájem o tuto oblast, nabízíme informace o regresní terapii, uznávaných vzdělávacích programech / školících pracovnících a seznam profesionálních regresních terapeutů v mnoha zemích po celém světě.Vítejte v asociaci EARTh! Doufáme, že vás uvítáme jako člena. Zjistíte, že jsme skupinou vášnivých, inovativních, kvalifikovaných a soucitných terapeutů, kteří mají rádi také zábavu a smích.

Jak se stát členem

Školení

Roční konference

Výzkumné publikace

A mnohem víc…Děkujeme za váš zájem o regresní terapii! Regresní terapie je inovativní druh terapie, která může pomoci vyřešit problémy, které nejsou pochopeny v žádném jiném typu terapie. Jsme respektující duchovní lidé s otevřenou myslí a “nohama na zemi”.

 

Seznam našich profesionálních a certifikovaných členů

Nejčastější dotazy

Články

Videa

Co je regresní terapie?

Regrese je objevování a vybavování dřívějších zkušeností, které zapříčiňují současné potíže, těžkosti a problémy.

Regresní terapeuti využívají tohoto oživení zkušeností, aby se dostali do zapomenutých, ignorovaných nebo potlačených zkušeností / vzpomínek, které způsobují problémy, ale také k reaktivaci pozitivních pocitů, zapomenutých pozitivních zkušeností a latentních talentů.

Nalezení a oživení těchto nezpracovaných zkušeností odhaluje emoce a přináší vhled do toho, jak s těmito zkušenostmi souvisí současné problémy.

Regresní terapie pomáhá přetvářet takové vzpomínky tak, aby klient mohl vyřešit negativní vlivy z minulosti a získat energii, která byla při problému ztracena. Tímto způsobem se pak klienti cítí v současnosti celistvější a šťastnější, jsou schopni vyřešit a pokračovat svůj život s větší kreativitou, zdravějším a smysluplnějším způsobem.

Regresní terapie se zabývá zkušenostmi z dětství, z (pre)natálních zkušeností, ze zkušeností “života mezi životy”, minulých životů a zkušeností procházejících rodinnou linií, energetických vlivů a mnoha dalšími souvisejícími otázkami.

Vaše podvědomí ví, kde je příčina a řešení vašeho problému a jak se tam dostat. To je to, s čím pracujeme při regresní terapii.

Verified publication:

Athanasios Komianos
Certified Hypnotherapist (CHT) & Certified Regression Therapist (CRT)

Information: